Примадонна черговим знімком знову викликала у шанувальників подив

Легендарна співачка та ефектна жінка Алла Борисівна Пугачова завжди вражає своїх шанувальників своїми стильними нарядами та новими зачісками, які демонструє в соціальній мережі. Правда цього разу черговий такий знімок Примадонни з'явився на сторінці її з Максимом Галкіним доньки, Лізи Галкіної в соціальній мережі Instagram. Саме це фото і залишило у фанатів двояке враження.

Дивлячись на фото, багато шанувальників навіть не відразу впізнали Примадонну, оскільки виглядав вона взагалі інакше. Складалося враження, нібито вона зробила чергову пластику або ж просто переборщили з фотошопом. А ось дітки артистки, як завжди, викликали розчулення і захват у фанатів.

Позувала Пугачова вже як стало ясно не сама, а всією своєю дружною сім'єю, тобто, на фото був зображений її молодий чоловік Максим Галкін і двоє їх чудових діточок. Сама ж Примадонна виглядала не природно, якщо бути точніше, то немов воскова мадам Тюсо з музею.

На знімку Пугачова зображена в стильному чорному костюмі, до якого з аксесуарів підібрала масивну прикрасу у вигляді золотистого ланцюжка. А ось зачіска артистки цього разу взагалі була незвичайною, принаймні, з такою, її фанати ще не бачили раніше. Та й колір волосся теж змінився.

На обличчі ж артистки не було жодної зморшки, саме тому і склалося таке враження про воскової маски, адже виглядало це так не природно. До того ж звернули увагу шанувальники й на руки Примадонни, адже з ними теж було щось не те.

Популярні статті зараз

-30 лютого морозу! Став відомий прогноз синоптиків на грудень та січень

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Під публікацією фанатами було залишено багато різних коментарів і відміток лайк.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що співачка Алла Пугачова поділилася зі своїми фанатами новим фотознімком, який викликав лише негативні висловлювання.

Також розповідав Новинар, що репер Потап поділився ніжним і зворушливим знімком, де засвітив природну красу своєї дружини і її веснянки.

Ще писав Новинар, що в шостому ефірі" Танці з зірками "судді пішли проти встановлених правил  і"вигнали" лише одну пару.