Примадонна черговим знімком знову викликала у шанувальників подив

Легендарна співачка та ефектна жінка Алла Борисівна Пугачова завжди вражає своїх шанувальників своїми стильними нарядами та новими зачісками, які демонструє в соціальній мережі. Правда цього разу черговий такий знімок Примадонни з'явився на сторінці її з Максимом Галкіним доньки, Лізи Галкіної в соціальній мережі Instagram. Саме це фото і залишило у фанатів двояке враження.

Дивлячись на фото, багато шанувальників навіть не відразу впізнали Примадонну, оскільки виглядав вона взагалі інакше. Складалося враження, нібито вона зробила чергову пластику або ж просто переборщили з фотошопом. А ось дітки артистки, як завжди, викликали розчулення і захват у фанатів.

Позувала Пугачова вже як стало ясно не сама, а всією своєю дружною сім'єю, тобто, на фото був зображений її молодий чоловік Максим Галкін і двоє їх чудових діточок. Сама ж Примадонна виглядала не природно, якщо бути точніше, то немов воскова мадам Тюсо з музею.

На знімку Пугачова зображена в стильному чорному костюмі, до якого з аксесуарів підібрала масивну прикрасу у вигляді золотистого ланцюжка. А ось зачіска артистки цього разу взагалі була незвичайною, принаймні, з такою, її фанати ще не бачили раніше. Та й колір волосся теж змінився.

На обличчі ж артистки не було жодної зморшки, саме тому і склалося таке враження про воскової маски, адже виглядало це так не природно. До того ж звернули увагу шанувальники й на руки Примадонни, адже з ними теж було щось не те.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Під публікацією фанатами було залишено багато різних коментарів і відміток лайк.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що співачка Алла Пугачова поділилася зі своїми фанатами новим фотознімком, який викликав лише негативні висловлювання.

Також розповідав Новинар, що репер Потап поділився ніжним і зворушливим знімком, де засвітив природну красу своєї дружини і її веснянки.

Ще писав Новинар, що в шостому ефірі" Танці з зірками "судді пішли проти встановлених правил  і"вигнали" лише одну пару.