Артистка заінтригувала фанатів черговим коментарем під фото

Відома і чарівна співачка, яка стала головною героїнею романтичного реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огневич, постійно інтригує шанувальників коротенькими публікаціями під фото, які викладає в мережі Instagram. Саме такі знімки та підписи під ними змушують фанатів задуматися про те, що ж саме хотіла сказати, або на що натякнути цим їх улюблениця.

Оскільки шоу на екранах телевізорів ще триває, то насправді зйомки давно закінчені й артистка зробила свій вибір. Однак про те, хто ж міг стати її обранцем на даний момент невідомо, адже явних і особливих знаків уваги Злата ще не надавала ні кому з чоловіків на проєкті. Саме тому всі тільки й можуть те й робити, що розпорошаться в здогадах.

Але дуже часто у себе на сторінці співачка публікує фото, які інтригуюче підписує, а це і дає зрозуміти шанувальникам, що жінка дуже щаслива і що цілком можливо незабаром ті дізнаються про заручини.

Цього разу Злата виклала знімок, який прокоментувала, що залишає його, як нагадування про особливий день в її житті. Безумовно, це і спонукало шанувальників припустити, що можливо їх улюблениця, таким чином, натякає на щось дуже серйозне, наприклад, на заручини.

Виглядала на знімку красуня дуже щасливою і задумливою. А її очі, немов ті вогники, світилися від радості.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Під публікацією шанувальники залишили безліч коментарів, адже їм дійсно сильно цікаво, що ж відбувається в душі співачки та з чим пов'язані, що переповнюють її емоції.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що співачка Алла Пугачова поділилася зі своїми фанатами новим фотознімком, який викликав лише негативні висловлювання.

Також розповідав Новинар, що репер Потап поділився ніжним і зворушливим знімком, де засвітив природну красу своєї дружини і її веснянки.

Ще писав Новинар, що в шостому ефірі" Танці з зірками "судді пішли проти встановлених правил і "вигнали" лише одну пару.