Свята, прикмети та заборони 29 жовтня поточного року

В день 29 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день псоріазу, День боротьби з інсультом, День відлюдника, а також не забудьте привітати військових фінансистів і працівників служби позавідомчої охорони з їх професійним святом. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в цей день шанують пам'ять святого мученика Лонгіна Сотника, який народився в Каппадокії та в момент страти Ісуса Христа пронзив його списом. В останні хвилини він увірував в Христа і з того часу став проповідувати. Він був страчений шляхом відрубування голови.

Наші предки вважали Лонгіна не тільки цілителем хвороб очей, але і захисником від нечистої сили. Згідно з традицією, в цей день потрібно вмитися холодною водою з ключа або колодязя. Також предки намагалися цією водою умити дітей, щоб їх зір був хорошим.

Також в народі в цей день виносили зимовий одяг на вулицю, щоб вона просочилася теплом і зігрівала, і лікувала тіло протягом всієї зими. У цей день потрібно зробити прибирання в будинку і винести все сміття.

Народні прикмети 29 жовтня

Популярні статті зараз

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости
  • якщо вітер сильний і з поривами, то скоро буде дощ;

  • якщо вітер південно-західний, то погода зіпсується;

  • якщо на небі рідкісні хмари, то скоро будуть морози;

  • якщо місяць каламутна і бліда, то буде сніг і мороз;

  • якщо на деревах іній, то скоро потеплішає.

У цей день було заборонено починати нові та важливі справи. Можуть статися неприємні ситуації, крадіжки або втрати. У цей день краще не надягати залежаний одяг. Утримайтеся від серйозних фінансових операцій і не займайте гроші в цей день.

У цей день свої іменини відзначають Євген, Олексій, Георгій, Іван, Кузьма, Леонтій, Терентій.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони і хто відзначає День ангела 27 жовтня 2021 року.

Також розповідав Новинар, що облгази мають намір рекордно підняти ціни за транспортування блакитного палива.

Ще Новинар повідомляв, що в столиці України планують підняти ціни на проїзд у комунальному транспорті, названа причина подорожчання.