Учасниця другого сезону "Холостячка" Злата Огневич захопила фанатів шикарним тату

Щовечора п'ятниці телеглядачі займають свої місця перед екранами та з цікавістю, і завмиранням серця стежать за своїм кумиром і романтичними побаченнями, які готують учасники проєкту для Злати Огневич. Разом з тим співачка інтригує і вражає новими знімками, які розміщує на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

І ось в сторісі Злати з'явився унікальний і чарівний фотознімок. Співачка відчинила сорочку і вразила величезним татуюванням на грудях. Правда знаменитість зізналася, що це перманентне тату, а якщо вона зважитися на справжнє, то воно буде розміщено на іншій частині її тіла.

Фанати можуть побачити величезну птицю. Злата зазначила, що це міфічний птах Фенікс, який неможливо вбити, адже він відроджується з попелу. На жаль шанувальники не можуть подарувати новинці свої закохані сердечка або ж написати схвальні коментарі, адже новинка була розміщена в Сторісі.

Варто відзначити, що Злата Огневич прекрасно знає як привернути увагу до власної персони та запалити сміливу чоловічу фантазію.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Нерідко дівчина викладає спокусливі та пікантні фотознімки на яких позує у відвертих нарядах, які повторюють всі вигини її тонкого стану і акцентують увагу на апетитних жіночних формах.

Шанувальники ніколи не пропускають жодного нового поста від свого кумира і завжди щедро обдаровують новинку масою "лайків" і величезною кількістю компліментів, в яких оспівують її неземну красу і ніжність.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що актори "Дизель Шоу" зворушили фанатів до глибини душі, коли на своїх сторінках виклали знімки загиблої колеги.

Також розповідав Новинар, що учасниця проєкту "Холостячка" Злата Огневич захопила шанувальників шикарним знімком в ефектному і відвертому вбранні.

Ще писав Новинар, що в мережі з'явився новий знімок легендарної співачки Алли Пугачової, який фанати не оцінили по достоїнству.