Свята, прикмети, заборони та іменини 31 жовтня 2021 року

31 жовтня відзначають Міжнародний день Чорного моря, а ще Міжнародний день економіки та Всесвітній день міст. Крім того, відзначають і одне з найяскравіших і ефектних свят — Гелловін. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в день 31 жовтня вшановують пам'ять святого Луки, який написав чотири Євангеліє. Лука писав ікони тому на Русі його вважали покровителем живописців.

Наші предки називали цей день Луків день і намагалися з'їсти хоч трохи цибулі, щоб зберегти здоров'я на весь рік. Також в цей день з ранку предки відправлялися в храм на богослужіння, щоб помолитися Луці про добробут і мир в сім'ї. Крім того, за допомогою до цибулі зверталися і городники та рибалки.

Народні прикмети 31 жовтня

У цей день категорично заборонено давати та брати гроші в борг, дітям дарувати ляльки, згадувати про померлих, а ще краще в цей день не ставити на стілець або стіл взуття, хвалитися здоров'ям і удачею і перераховувати гроші.

У день 31 жовтня свої іменини відзначають Юлій, Йосип, Лука, Марина, Злата, Юліана, Гавриїл, Давид, Юліан, Семен.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні облгази мають намір рекордно підняти ціни на транспортування газу.

Також повідомляв Новинар про свята, прикмети, заборони та іменини 29 жовтня поточного року.

Ще писав Новинар, що в Пенсійному фонді назвали категорію пенсіонерів у яких з приходом грудня збільшитися розмір пенсійних виплат.