Український виконавець Dzidzio зізнався в причині розставання з дружиною

Ефектний та невідпорний український виконавець DZIDZIO нещодавно розлучився зі своєю дружиною Ярославою Притулою, яка теж співачка і виступає під ім'ям Slavia. Артист зізнався, що послужило приводом для їх розставання. Інформацією ділиться НВ.

Dzidzio зізнався, що у відносинах перш за все потрібно бути чесним з самим собою, а не перед ким небудь. Саме в такий момент, відкриваються перед кожним всі дороги. І якщо у відносинах щось не подобається, то це потрібно обговорювати зі своєю другою половинкою, а не мовчати.

Dzidzio зазначає, що за всі роки життя він не міг проговорити, що у відносинах його не влаштовує і не міг правильно висловити свої думки. І коли артист опинився на карантині, він задумався про своє життя і що в ньому відбувається.

Після цього, вони серйозно і відверто поговорили з дружиною і прийшли до обопільного рішення, що розлучення для них буде самим ідеальним рішенням. Також Dzidzio зізнався, що поки не планує серйозних стосунків, адже весь час зайнятий роботою і попереду багато планів.

Варто відзначити, що після розлучення Dzidzio подарував шикарну квартиру колишній дружині. Співак зазначив, що це не компенсація і коли прийшов час ділити майно він вирішив віддати квартиру Ярославі, хоч це і не за законом.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Все новости

Як нам відомо, зовсім недавно на екрани вийшла комедія під назвою "Де гроші?", режисером якої є сам Dzidzio і попереду у нього багато планів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що яскрава, ефектна і спокуслива українська співачка і учасниця шоу "Холостячка" Злата Огневич захопила фанатів шикарним тату.

Також повідомляв Новинар, що в мережі з'явився новий знімок легендарної співачки Алли Пугачової, фанати були в подиві.

Ще писав Новинар, що популярний український виконавець Віктор Павлік потрапив у черговий скандал через колишню дружину.