Свята, прикмети, заборони та іменини 2 листопада 2021 року

У день 2 листопада весь світ відзначає Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів. Також 2 листопада відзначають День отамана і День годівлі птахів вівсяним печивом. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в цей день вшановують пам'ять святого Артемія Антіохійського. Спочатку він був воєначальником, потім заслужив посаду намісника Єгипту. Артемій виступав за віру, за що був заарештований і мученицьки постраждав за віру.

Згідно з традиціями, в день 2 листопада, якщо народжується людина, то на його захист стає вовчиця і по духу ця людина близька з лісом, птахами та звірами. Також в цей день предки продовжували підготовку до зими та квасили капусту і займалися заготовляннями.

Чоловіки займалися будівлями парканів та огорож. Якщо паркан міцний, то і рік буде грошовим, адже через дірки випливає все багатство. Також з цього дня можна було передбачити майбутню зиму.

Народні прикмети 2 листопада

Популярні статті зараз

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости
  • якщо вовки голосно виють, то скоро прийде похолодання;

  • якщо випав сніг на суху землю, то скоро буде тепла погода;

  • якщо чути гучне виття вовка, то чекайте голод;

  • якщо на деревах іній, то рік буде неврожайним;

У цей день було категорично заборонено лаятися, сваритися і скандалити, а також таїти образу. В Артем'єв день потрібно все прощати та не думати про погане. Також в цей день було заборонено влаштовувати гучні гуляння і свята, таким чином можна розлютити добрих духів. Також було заборонено закривати двері на ключ.

У день 2 листопада свої іменини відзначають Артемій, Олександр, Герасим, Герман, Ірина, Іван, Зосима, Леонід, Матрона, Михайло, Микола, Павло і Петро.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, традиції, заборони та іменини 1 листопада поточного року.

Також повідомляв Новинар, що з першого листопада в Україні набудуть чинності деякі зміни в правилах дорожнього руху.

Ще писав Новинар, що названа Категорія українських пенсіонерів, хто до кінця поточного року може розраховувати на доплату за вислугу років.