Галкін ніжно погодував Пугачову з ложечки та "гаряче" поцілував

Відома співачка Алла Борисівна Пугачова постійно дивує своїх шанувальників різними публікаціями, на які по-різному реагують її шанувальники, оскільки не кожному подобається те, що вони можуть побачити на фото. В цей же раз Примадонна здивувала всіх відеороликом, опублікованому на фан-сторінці в соціальній мережі Instagram, на якому злилася в "гарячому" поцілунку зі своїм чоловіком Максимом Галкіним.

Примадонну обожнюють багато телеглядачів, адже її пісні є справжніми хітами, які слухають і донині. Однак молодіжні образи співачки подобаються не всім фанатам, через що ті частенько і критикують її.

Нещодавно на фан-сторінці співачки її шанувальники опублікували фото на якому видно, як Алла Борисівна і Максим Галкін злилися в пристрасному поцілунку. Звичайно, сподобалося таке видовище не всім, оскільки виглядало з боку ну дуже неприємно, особливо враховуючи вік артистки.

На відео видно, що співачка і гуморист стоять на сцені та щось їдять, після чого Галкін нахилився до своєї дружини та почав її цілувати, та так сильно, що не міг відірватися. Крім того, він так ніжно годував її з ложечки, що склалося враження ніби вона сама вже ложу тримати не може.

Примадонна була одягнена в довге гарне плаття в кольорах, яке дуже їй йшло. А Галкін позував на фото в чорній сорочці та брюках.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Під роликом шанувальники залишили багато різних коментарів, серед яких були й негативні. Однак це не завадило їм поставити величезну кількість відміток "лайк".

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що курс американського долара здивувала своїми рекордно низькими цінами, фахівці розповіли, що буде з курсом в останньому осінньому місяці.

Також розповідав Новинар, що українцям повідомили, якою може бути вартість електроенергії в майбутньому році і до чого готуватися громадянам.

Ще писав Новинар, що в Україні мають намір переглянути тарифи на електроенергію і в планах підняти вартість струму.