Чарівна українська виконавиця блиснула шикарною фігурою у відвертому вбранні

Карколомна, жіночна і популярна українська виконавиця Тіна Кароль, невпинно підкорює серця відданих шанувальників безліччю яскравих, а часом і спокусливих фотознімків, які розміщує на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Чергова порція знімків не дасть спокою представникам протилежної статі. Чоловіки із завмиранням серця прилипли до моніторів, і з насолодою почали розглядати фото свого кумира. 

Тіна постала перед фанатами майже в оголеному вигляді. Її соковиті "гарбузики" ледь не випали з тісного ліфа. Їх натиск ледь стримує чорний ліф. Кароль покрасувалася ідеальною фігурою у відвертому вбранні.

Співачка вирішила запалити бурхливу чоловічу фантазію позуючи в коротенькій прозорій кофтині, зі сміливим вирізом до пупка. Біляві локони знаменитість зібрала у високий пучок. 

Перед поглядами фанатів відкривається вид на соковиті та апетитні форми знаменитості, які при одному невірному русі вирвуться на свободу, а також довгі та стрункі ніжки, які співачка виставила у всій красі. 

Популярні статті зараз

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Шанувальники не змогли пройти повз новинки та вмить почали обсипати Тіну масою компліментів і дарувати новим знімками безліч закоханих сердечок. Такого роду фото завжди привертають увагу користувачів і захоплюють з новою силою. 

Варто відзначити, що Тіна Кароль одна з небагатьох представниць шоу-бізнесу, хто може покрасуватися точеними лініями у відвертих і пікантних нарядах і при цьому виглядати гідно.

Нещодавно розповідав Новинар, що яскрава і популярна українська виконавиця та учасниця шоу "Холостячка" Злата Огневич заінтригувала своїм коментарем під новим фотознімком.

Також повідомляв Новинар, що ефектна і легендарна українська виконавиця Ірина Білик зі сльозами на очах зізналася в потаємному.

Ще писав Новинар, що легендарна співачка Алла Пугачова поділилася новим фотознімком, який вмить викликав масу критики з боку фанатів.