АвтоЗАЗ взявся за розробку міського автобуса, що складе конкуренцію білоруському МАЗу

Запорізький автомобілебудівний завод взявся за розробку нової моделі автобуса А18. Автобус досягне довжини 12 метрів. Інформацією ділиться Бізнес Цензор.

Зовсім недавно в Мережі з'явилися чутки про те, що АвтоЗАЗ має намір зайнятися випуском унікальної моделі автомобіля під назвою «Одеса». Такий слух вмить викликав інтерес і багато українців мали намір придбати новинку, проте АвтоЗАЗ спростував чутки і повідомив, вони не займаються створенням нового автомобіля.

Згідно з інформацією на автомобілебудівному заводі освоїли виробництво автобусів А08 малого класу в трьох версіях, автобус середнього класу А09 на базі «Мерседес» і низькопороговий автобус А10 з несучим кузовом.

Разом з тим в компанії кинули всі сили на розробку великого міського низькопорогового автобуса А18. Дана модель буде досягати довжини 12 метрів і буде практично аналогом автобуса А10, тільки буде більше посадковий місць.

Зазначається, що на сьогодні річний ринок автобусів виробляє близько 1 000 — 1 200 штук. Частину новий моделей доставляють в сусідню країну - Польщу. У 2020 року АвтоЗАЗ отримав сертифікат ЄВРО-6, згідно з яким дозволений експорт автобусів в європейські країни.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Все новости

Варто нагадати, що в Україні народні обранці мають намір посилити правила дорожнього руху і за перевищення швидкості в населених пунктах будуть покарані штрафом у розмірі від 17 000 гривень або ж позбавлятися права керувати транспортним засобом.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні з наступного року влада має намір ввсеті обов'язковий техогляд і стали їх відомі автомобілі, які його не пройдуть.

Також писав Новинар, що в нашій старне виставлений на прдладу раритетний "Запорожець" в ідеальному стані, ціна кусається.

Ще Новинар повідомляв, що в Укріані стартують продажі бюджетних автомобілів з Азербайджану.