Пугачова знову нагадала про себе і потрапила в черговий скандал

Відома легендарна співачка Алла Борисівна Пугачова частенько встряє в різні неприємні ситуації, а з її ім'ям вже пов'язано досить-таки багато скандалів. Крім того, деякі з них, незважаючи на давність, спливають тільки сьогодні, оскільки раніше більшість тих, кому так сказати гарненько насолила Примадонна, з якихось причин боялися зізнатися в цьому. Відомо ж про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі Стіна.

Отже, однією з таких відомих людей, яким дісталося від Пугачової, є ведуча і диктор Ангеліна Вовк. Так от, як розповіла сама жінка, що саме через Пугачову її відсторонили від проведення фестивалю "Пісня року", на якому ТА повинна була виступати в ролі ведучої.

Крім того, жінка ще додала, що не розуміє чому Примадонна так негарно з нею вчинила, адже вони дружили та вона навіть частенько бувала в Алли Борисівни в гостях. До речі, дізналася Вовк про підступні плани артистки від спільних знайомих, та й чуток про це на той час теж ходило чимало.

Також в число тих, в чиє життя втрутилася Пугачова, увійшла і молода, На той час, співачка Ліка Стар. Їй Примадонна заборонила записуватися на студії, через те, що запідозрила, що та крутить роман з Пресняковим, який знаходився в серйозних відносинах з її дочкою Христиною Орбакайте. Ось таким чином артистка і позбулася конкурентки.

Також від ревнощів Пугачової, тільки цього разу до пісні, постраждала і співачка Валентина Легкоступова. Як виявилося композитор Ілля Рєзніков дав їм одну і ту ж пісню, "двоє". І попри те, що Валентина виконала її першою, Пугачової все ж вдалося відібрати у жінки цю пісню і закрити їй доступ на естраду.

Популярні статті зараз

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

А ось Наталія Гулькіна досі впевнена в тому, що Примадонна і донині може з легкістю зіпсувати кар'єру будь-якому артисту, незважаючи на те, що сама вже давно не виступає.

Нещодавно розповідав Новинар, що в мережі з'явилося нове фото з Лізою Галкіною, яке розкритикували фанати.

Також писав Новинар, що яскрава ведуча каналу 1 + 1 Лідія Таран захопила свій пластикою і шикарною фігурою.

Ще Новинар повідомляв, що легендарна співачка Алла Пугачова поділилася черговим знімком який викликав бурю негативу на адресу зірки.