Свята, прикмети, заборони та іменини 6 листопада поточного року

В день 6 листопада відзначають День визволення Києва від окупації німецько-фашистських військ. Також це Міжнародний день пам'яті тваринам, які загинули від людських рук, а ще Міжнародний день саксофона. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в цей день особливо шанують і звертаються до ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість». У цей день вони відправлялися в храм на молитву і молилися цій іконі. Найчастіше жінки просили миру і сімейного добробуту.

Також в день 6 листопада православні шанують пам'ять святителя Афанасія, Патріарха Цареградського.

З цього дня в народі стартували зимові посиденьки дівчат. Вони сиділи та пряли, ткали при світлі скіпи. Також дівчата співали й розповідали страшні історії, щоб робота йшла швидше. Вони збиралися щовечора, за винятком свят і субот.

Для посиденьок дівчата вибирали велику хату і найчастіше у літньої жінки або вдови. Їй платили гроші або виконували справи по господарству. Дівчата починали урочну роботу, яку їм давала мати. А потім в хату приходили хлопці та починалися ігри, пісні та танці.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

У цей день потрібно постаратися не бити посуд, зокрема тарілки, адже це могло бути ознакою смерті в будинку. У день 6 листопада найкраще здійснити операцію з нерухомістю — купити або продати. Якщо в цей день вивести тарганів, то вони ще довго не з'являться.

Народні прикмети 6 листопада

  • якщо ворони збираються в зграї, то скоро чекайте сильний снігопад;

  • якщо поворожити на обранця, то він обов'язково з'явиться.

У цей день категорично заборонено сваритися, лаятися, ображатися і злитися. Також відмовтеся від частувань протилежної статі, якщо ви не відчуваєте до нього симпатію. Предки вірили, що через їжу можна людину приворожити.

У день 6 листопада свої іменини відзначають Афанасій, Олександр, Дмитро, Володимир, Омелян, Євген, Іларіон, Єфрем, Кирило, Максим, Ксенія, Марія, Сергій, Микола і Михайло.

Нещодавно розповідав Новинар про свята, прикмети та заборони 5 листопада поточного року.

Також повідомляв Новинар, що синоптики розповіли, коли в Україні випаде перший сніг.

Ще писав Новинар, що українцям доведеться сплатити рахунки за минулий рік.