Народний умілець створив дивовижний і розкішний лімузин з трьох "Запорожців"

Одним з найпоширеніших і впізнаваних представників радянського автопрому є легендарний «горбатий» ЗАЗ-965. Багато народних умільців створюють свої шедеври саме з даної моделі, і часом результат вражає. І ось однією з найяскравіших моделей став лімузин, довжиною в шість метрів, на створення якого знадобилося три «Запорожця». Інформацією ділиться Стіна.

Народний умілець з Кіровоградської області створив унікальний лімузин, який захоплює і заворожує своїми габаритами та дивовижним дизайном. На створення даного шедевра чоловікові знадобилося два роки й три «горбатих» ЗАЗ-965.

В результаті українці можуть побачити шестиметрового монстра і з невеликою лише схожістю з "горбатим". Дизайн зазнав багатьох змін. Наприклад, лімузин оснащений більш широкими крилами та має чотири фари.

У салоні все оброблено велюром, є холодильник з баром, телефон, люк і аудіосистема. Крім того, в салоні є і перегородка, як і у всіх лімузинів.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Рух даного експоната проводиться за допомогою рідного силового агрегату, який пройшов капітальний ремонт. Гранична швидкість для даного лімузина становить 80 км/год, а витрата палива вражає — 5,5 літра на 100 км.

Творець лімузина виставив своє творіння на продаж і в планах у нього створення не менш цікавого проєкту — лімузина на базі «Москвич-401» довжиною в 4,5 метра.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що Запорізький автомобілебудівний завод взявся за розробку міського автобуса, який складе конкуренцію білоруському МАЗу.

Також повідомляв Новинар, що в нашій країні стартують продажі бюджетних автомобілів з Азербайджану.

Ще писав Новинар, що в Україні виставлений на продаж унікальний і раритетний автомобіль "Запорожець", ціна кусається, проте він дасть фору будь-якій іномарці.