Лікарі розповіли про стан здоров'я королеви Англії, в Лондоні готуються до її смерті

Єлизавета друга править Англією протягом довгих 70 років. Вона невпинно виконує свій обов'язок, завжди справедлива, але залишатися на цій посаді вічно вона не може. Враховуючи вік королеви сили з кожним днем її залишають, а в ЗМІ то тут, то там говорять про погіршення її здоров'я. Інформацією ділиться Тудей.

Цієї осені Єлизавета потрапила в лікарню, де їй довелося пробути кілька днів. Після виходу з лікарняного ліжка Її Величність здалася на публіці з тростиною, а лікарі заборонили королеві подорожувати та навіть відмовитися від тривалих прогулянок з собаками, які вона робить щодня і протягом багатьох років.

Чим більше в ЗМІ говорять про погіршення здоров'я Її Величності, тим активніше починають готуватися до смерті 95-річної королеви. Варто нагадати, що "операція Лондонський міст" розроблений близько 60 років тому і передбачає порядок заходів на випадок смерті Єлизавети другої.

Згодом в нього вносять деякі коригування і нововведення, в залежності від обставин у світі. Не виключено, що з початку пандемії в нього були внесені деякі зміни.

У той момент, коли стане відомо про смерть королеви, її особистий секретар протягом десяти хвилин зобов'язаний зв'язатися з прем'єр-міністром і вимовити слова «Лондонський міст упав», після чого на Даунінг-стріт приспустять національні стяги. ВВС і Асоціація преси випустять повідомлення про смерть королеви, а Центр глобального реагування Міністерство закордонних справ сповістить уряди 50 країн.

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Першим з промовою виступить прем'єр-міністр і в той же день зв'яжеться з новим королем — принцом Чарльзом.

Що ж стосується траурної ходи з труною, то воно пройде лише на п'ятий день після смерті королеви, після чого тіло доставлять у Вестмінстерське абатство і протягом трьох днів з Єлизаветою можна буде попрощатися. Поховають королеву на 10-й день, поруч з її чоловіком, який помер у квітні 2021 року.

Нещодавно розповідав Новинар, що легендарна співачка Алла Пугачова потрапила в черговий скандал.

Також повідомляв Новинар, що Злата Огневич похвалилася своїми апартаментами.

Ще писав Новинар, що Ксенія Мішина зізналася про свою хворобу і налякала фанатів розповіддю про психлікарню.