Свята, прикмети, заборони та іменини 10 листопада поточного року

В день 10 листопада весь світ відзначає Всесвітній День Молоді, Всесвітній день науки, а також Міжнародний день бухгалтерії, тому не забудьте привітати бухгалтерів з їх професійним святом. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в цей день шанують пам'ять великомучениці Параскеви П'ятницької. У народі святу вважали покровителькою шлюбу і сім'ї, їй завжди молилися про дарування чоловіка.

З цим днем пов'язані свої традиції. Наприклад, хлопці постили в цей день для того, щоб зустріти красиву і господарську дружину, а дівчата, щоб вдало вийти заміж, дівчата зверталися до Святої, щоб чоловік був не п'яницею, а діти не пили.

Також в цей день було заборонено жінкам займатися важкими роботами, прясти, снувати, ткати та прати. Також вважалося, що в цей день дівчатам заборонено мити голову, розчісуватися, сміятися, співати, сіяти, полоти, орати, позичати гроші або давати в борг.

Народні прикмети 10 листопада

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости
  • якщо на вишні ще є листя, то сніг, який випав, скоро розтане;

  • якщо в цей день багато сміятися, то будуть багато плакати.

У цей день було категорично заборонено мити голову, купатися, прати та займатися іншими роботами, що пов'язані з водою. Не можна було в день 10 листопада мити підлогу, чистити димохід, а жінкам в положенні було заборонено давати гроші в борг.

У день 10 листопада свій День Ангела відзначають Анна, Арсеній, Опанас, Георгій, Дмитро, Іван, Кузьма, Максим, Неоніл, Микола, Павло, Степан, Парасковія, Терентій.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 8 листопада, що категорично заборонено робити в цей день.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли, як і скільки вони відпочиватимуть на зимові свята - Новий рік і Різдво.

Ще писав Новинар, що синоптики дали свій прогноз і попередили, коли в Україні випаде перший сніг.