У Кабміні затвердили законопроєкт, який внесе зміни до нарахування зарплат деяким громадянам

В Україні може відбутися реформа, в рамках якої відбудеться зміна нарахування заробітної плати деяким категоріям громадян. Пропонується присвоїти спеціальні коди працівникам, про що йдеться в законопроєкті, вже схваленому Кабінетом Міністрів.

Проєкт закону розробило Нацагентство з питань державної служби для підвищення конкурентоспроможності окладів співробітників держслужб. Більш того, в пояснювальній записці наголошується, що цей документ – один з найбільш пріоритетних для Кабміну в поточному році.

Творці законопроєкту переконані, що його підписання посприяє підвищенню престижу держави в ролі роботодавця. У проєкті закону пропонується введення нової класифікаційної моделі посад для співробітників держслужб.

Залежно від напрямку посадової діяльності, їх структурують за родинами, а також рівнями, які залежатимуть від відповідальності та складності завдань. Каталог типових посад пропонується на затвердження урядом. Що стосується заробітних плат, що її пропонується розділити на основну (близько 70% від усього розміру окладу), і додаткову (30%), що складається з різних премій і компенсацій за понаднормову працю.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна, додаткова графа.

Ще Новинар повідомляв, що українці переплачують за блакитне паливо величезні суми у зв'язку з підвищенням абонплати.

Також писав Новинар, що громадянам розповіли, якої категорії знизили тариф на газ і що потрібно зробити, щоб платити менше.