На продаж виставлена монета СРСР, яка коштує цілий статок

Часом рідкісні знахідки, на які зрідка натикаються люди, можуть відчутно поправити їх фінансове становище. Наприклад, монета часів СРСР номіналом в три копійки продають більш ніж за 14,4 тисячі американських доларів, що в гривнях становить 375 000. інформацією ділиться  Обозреватель.

Зараз мова йде про рідкісний екземпляр, далекого 1937 року, в якій був використаний штемпель монети іншого номіналу. Дана монета вважається найдорожчою монетою на аукціоні.

9 листопада жоден з учасників аукціону не зміг зробити свою ставку, разом з тим кілька колекціонерів не упускають з уваги рідкісну монету і стежать за нею протягом усіх торгів. Ставки прийматимуть ще до 14 Листопада.

Варто відзначити, що особливість даної монети полягає в тому, що при її створенні використовували неправильний штемпель. Колекціонери називають такі монети «перепутками». Наприклад, такі ж монети номіналом в 30 копійок і які були виготовлені в 1937 році, але при цьому використовували правильний штемпель, коштують в межах 20 гривень.

Монета. Фото: Обозреватель

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости

Відзначається, що така ж «переплутка» на аукціоні була куплена за 10 000 американських доларів. Такі монети дуже рідко зустрічаються і на їх ціну впливає безліч факторів, а також їх вартість зростає на аукціонах.

На аукціоні можна виставити на продаж старовинні, пробні монети або виготовлені з браком. На спеціалізованих аукціонах можна дізнатися і про вартість монети та виставити їх на продаж. Щоб визначити вартість можна скористатися спеціальним довідником.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в мережі помістили фотознімки унікального всюдихода, який був створений на базі "Запорожця".

Також повідомляв Новинар, що народний умілець створив унікальний і дивовижний лімузин довжиною 6 метрів і за допомогою трьох "запорожців".

Ще писав Новинар, що в мережі виставлений на продаж унікальний і раритетний автомобіль, який коштує цілий статок.