Свята, прикмети, заборони та іменини 13 листопада поточного року

У день 13 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день доброти та Міжнародний день сліпих. Інформацією ділиться портал Новинар.

Православні всього світу в цей день шанують пам'ять преподобних Никодима і Спиридона. У народі вірили, що Святий Никодим захищає будинок від пожеж і саме в цей день підносили йому молитви.

Народні прикмети 13 листопада

У цей день краще не ходити по лісі одному, є всі шанси заблукати. Також цей день вважається дуже поганим з енергетики, тому краще не починати ніяких нових справ і відмовитися від активної діяльності. Не виключені втрати та крадіжки в цей день.

У день 13 листопада свої іменини відзначають Анатолій, Іван, Петро, Артемій, Микола, Леонід, Сергій Олексій.

В інших країнах відзначають свої свята. Наприклад, в Грузії - День пам'яті 100 тисяч мучеників Тбілісі, в Македонії - День посадки дерев, в Америці - День «Пустіть слух», а також День індійського пудингу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав українцям які свята, прикмети, заборони випадають на 11 листопада поточного року і хто в цей день відзначає День Ангела.

Також повідомляв Новинар, що громадянам розповіли коли починається суворий Різдвяний піст і що категорично заборонено робити і їсти в ці дні. 

Ще писав Новинар, що українцям повідомили скільки днів і коли вони відпочиватимуть на Новий рік і Різдво, можна будувати плани вже зараз.