Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів українцям, коли почнеться спад захворюваності коронавірусом

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля рівень захворюваності коронавірусом в Україні, вже з наступного тижня має знизитися, тобто, прогнозується спад. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі interfax.

Отже, Шмигаль повідомив, що на сьогодні, на превеликий жаль, в "червоній" карантинній зоні знаходиться вже багато областей України, однак, оскільки відбулася на цьому тижні стабілізація, і в багатьох областях настало плато, то це говорить про те, що вже починаючи з наступного тижня буде фіксуватися спад захворюваності коронавірусом.

Крім того, також прем'єр-міністр зазначив, що незважаючи навіть на спад захворюваності, до вакцинації варто поставитися і далі відповідально. А саме, це зовсім не означає, що можна розслабитися і знизити темпи вакцинації. Адже чим більше громадян будуть щеплені, тим швидше вдасться впоратися, а точніше послабити або усунути взагалі, карантин і його обмеження.

Що стосується кількості зафіксованих випадків коронавірусу в Україні, то в останні дні, в добу цифри досягають 24 тисяч. Але при цьому число одужань теж зросла, хоча смертність, на жаль, і далі тримається на високому рівні. Як днями заявили в НАН, що Україна на сьогодні вже пройшла пік хвилі пандемії коронавірусу.

Популярні статті зараз

По 10 тис.доларів кожному? Що таке економічний паспорт і хто його отримає

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна, додаткова графа.

Ще Новинар повідомляв, що українці переплачують за блакитне паливо величезні суми у зв'язку з підвищенням абонплати.

Також писав Новинар, що громадянам розповіли, якої категорії знизили тариф на газ і що потрібно зробити, щоб платити менше.