На скільки вже до Нового року може подорожчати інтернет

Як стало відомо, що до Нового року в Інтернет асоціації України, скорочено ІнАУ, очікується підвищення вартості послуг не тільки з підключення інтернету, а й самої абонплати приблизно на 20%. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на порталі finance.

Відзначається, що пов'язано це з введенням 23,5% нового мита на імпортну кабельну продукцію. Крім того, поділився інформацією про подорожчання інтернету до Нового року, голова комітету Інтернет асоціації України Максим Тульєв, який ще є і керівником підприємства інтернет-сервіс провайдингу.

За його словами, щоб їм вижити, як кампанії, необхідно буде перекласти відсотки за кабель якраз на плечі українських користувачів. Якщо ж бути точніше, то приблизно до Нового року вони очікують зростання цін на 20% не тільки на підключення, але й абонплату.

Митну, на кабельну імпортну продукцію 23,5%, комісія прийняла рішення ввести ще 23 квітня, поточного року. В силу ж дане рішення вступило вже 14 вересня, цього року. Після чого представниками бізнесу, а також державними органами було направлено заяву, щодо ознак домовленості та лобізму в рішенні комісії. Потім комісією було переглянуто рішення, з ініціативи Міністерства цифрової трансформації, і вже 11 жовтня скасовано попереднє рішення, щодо введення мита.

З 2 листопада надійшло на митні пости України розпорядження про те, щоб за імпортний кабель стягувалося додаткове мито 23,5%. Крім того, як переконані в Інтернет асоціації України, що додаткове мито привести може до моналізації ринку, а це відіб'ється в свою чергу на цінах, ну і звичайно ж на самій якості послуг, що надаються. До того ж введення даного мита ще може призвести й до дефіциту кабельної продукції.

Популярні статті зараз

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

Але ще важливо відзначити й те, що українські виробники просто не можуть на 100% задовольнити попит. Мито накладається га 100% кабельної продукції, в той час, як українські виробники не виробляють 100%, через те, що серед них є такі види, які в Україні не виробляються. Саме це і призведе до подорожчання на ринках ну і звичайно ж, у підсумку, для споживачів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в платіжках за блакитне паливо з'явитися ще одна, додаткова графа.

Ще Новинар повідомляв, що українці переплачують за блакитне паливо величезні суми у зв'язку з підвищенням абонплати.

Також писав Новинар, що громадянам розповіли, якої категорії знизили тариф на газ і що потрібно зробити, щоб платити менше.