Свята, прикмети, заборони та іменини 16 листопада поточного року

В день 16 листопада своє професійне свято відзначають працівники радіо, телебачення та зв'язку в Україні, а також весь світ відзначає Міжнародний день терпимості, Всесвітній день рукоділля, Міжнародний день толерантності та Міжнародний день боротьби з анорексією. Інформацією ділиться Новинар.

Православні всього світу в день 16 листопада відзначають День святої Анни — дочки київського князя Всеволода Ярославовича. У народі свято називали Анни Холодної, адже з цього дня стартували холоди, і погода починала псуватися.

Народні прикмети 16 листопада

У народі вірили, що в день Анни Холодної заборонено впускати в будинок незнайомців. Вважалося, що тоді протягом тижня доведеться спілкуватися з неприємними людьми.

Не варто підписувати важливі документи в цей день, адже всі справи не принесуть прибутку і приречені на провал. Бажано обходити місця скупчення людей - це може закінчитися конфліктами та сварками. Не потрібно виходити з дому без особливої потреби.

У день 16 листопада свої іменини святкують Юрій, Агапа, Георгій, Гертруда, Дмитро, Анна, Йосип, Михайло, Едмунд, Володимир і Микола.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав про свята, прикмети, заборони та іменини 15 листопада поточного року.

Також повідомляв Новинар, що з приходом останнього осіннього місяця ціни на популярні продукти ростуть з неймовірною швидкістю. Чергове подорожчання торкнулося сала.

Ще писав Новинар, що синоптики дали прогноз погоди на майбутній тиждень і попередили про морози до -12 градусів, до чого готуватися українцям.