Українським пенсіонерам розповіли, скільки грошей було спрямовано на фінансування пенсій у листопаді

У Пенсійному фонді України продовжують і далі фінансувати пенсійні виплати листопада, згідно із затвердженим графіком. Про нарахування пенсій українських пенсіонерів розповіли в пресслужбі відомства на сторінці в соціальній мережі Facebook. Там була розміщена інформація про суму, яка була виділена на фінансування пенсій.

На 12 листопада Пенсійний фонд України, згідно із затвердженим графіком, продовжує фінансування пенсій листопада та українські пенсіонери можуть отримати свої виплати згідно із затвердженим графіком.

На пенсії було спрямовано 2,4 мільярда гривень. А що стосується загальної суми, то в цілому було забезпечено на пенсії 23,6 мільярда гривень.

Свої пенсійні виплати громадяни похилого віку зможуть отримати у встановлену пенсіонерам дату та відповідно до встановленого порядку. Відзначається, що отримати свої виплати українці зможуть отримати без будь-яких затримок і у встановлений термін.

Варто нагадати, що з приходом 2022 року очікується збільшення пенсійних виплат, деякої категорії українців. Таким чином мінімальна пенсія зросте до 7 800 гривень кожному з непрацездатних батьків, дружин або чоловіків захисників, які поклали свої життя в зоні АТО.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Фанати такого не пробачать. В мережу злили ім’я ймовірного переможця «Холостячки» зі Златою Огневич

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Великдень 2022: коли відзначатимуть свято православні та католики України, точні дати

Все новости

А ось з приходом грудня у зв'язку зі збільшенням прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати очікується і перерахунок пенсійних виплат. Таким чином в одержувачів максимальних пенсій пенсії зростуть на 800 гривень, а ось ті, хто отримують мінімальні виплати, зможуть розраховувати лише на додаткові 80 гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що наступного року деяка категорія українських пенсіонерів відчує надбавку до пенсійних виплат.

Ще Новинар повідомляв, що деякі категорії українських пенсіонерів піднімуть їх виплати в три рази.

Також писав Новинар, що в Україні зростуть пенсії до 20 000 гривень, кому пощастить.