Нафтогаз знижує ціну на блакитне паливо, як отримати знижку

Компанія "Нафтогаз" анонсувала знижку на блакитне паливо для своїх клієнтів. Меншу ціну можна отримати в тому випадку, якщо оплатити вчасно і в повному обсязі рахунок за використаний газ. Така "послуга" доступна лише тим клієнтам, які користуються річним тарифом «Фіксований». Інформацією ділиться Хвиля.

Виходячи з інформації, розмір знижки становить лише 1%, але якщо ж споживач опалює свій будинок газом, то і 1% вже позитивно зобразитися на його гаманці. Хоч би що там було, та купувати товар за зниженою ціною вже набагато приємніше.

Багато клієнтів компанії обурюються, що хотіли б отримати знижку, проте не знають як це зробити, адже платіжки за блакитне паливо вони отримують лише після 20-го числа, а для отримання знижки рахунок потрібно сплатити до 15 числа. Але все виявилося набагато простіше, ніж багато хто міг подумати.

Оплатити рахунок заздалегідь можна онлайн і для цього необов'язково чекати саме 20 числа. В особистому кабінеті користувача сформований рахунок з'являється вже 12 числа і таким чином до 15 можна все оплатити та отримати знижку.

У компанії зазначаю, що оплатити потрібно лише одним платежем скориставшись особистим кабінетом або чат-ботом Viber, або Telegram або ж за допомогою платіжних систем портмоне, Ipay, LiqPay, EasyPay.

Популярні статті зараз

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Варто відзначити, що швидкість зарахування коштів залежить від банку або платіжної системи, через яку була проведена оплата і Нафтогаз ніяк не може на це вплинути. 

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців засмутили підвищенням цін на інтернет, за який доведеться платити більше вже до Нового року.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на харчові продукти, в тому числі і соняшникову олію, вартість якої може досягти 100 гривень за літр.

Ще писав Новинар, що в Кабміні затвердили деякі зміни в процесі нарахування заробітних плат певної категорії громадян.