Новий рік буде морозним, проте без снігу

До Нового року українцям варто очікувати серйозних морозів, однак, як підкреслюють синоптики, снігового покриву не прогнозується. Відзначається, що в деякі дні температура повітря знизиться значно, і градусники покажуть навіть -15 градусів. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі ukrinform.

Поділилася своїм прогнозом, розповівши про те, якою буде погода напередодні Нового року, а також на Новий Рік Вазіра Мартазінова, яка є завідуючою відділом кліматичних і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту.

Отже, за словами візири, до Нового року буде холодна і сира погода з опадами у вигляді дощу або мокрого снігу. Тому і виходить, що снігового покриву до Нового року не буде. А ось вже в перші дні січня погода різко зміниться, стане ще холодніше, тому стовпчики термометрів і опустяться дуже низько.

Як підкреслила синоптик, що Денні морози в -5 градусів очікувати варто вже з кінця листопада і на початку грудня. До Нового року значно похолодає. Крім того, також холодно буде і після Нового року, проте через кілька днів, прогнозується невелике підвищення температури повітря. А ось вже чергове похолодання зі значним зниженням температури повітря українцям варто очікувати в лютому.

Якщо ж бути точніше, то до -10 прогнозується зниження температури повітря вже на початку грудня, а триватимуть такі морози до Нового року і через кілька днів після нього. Однак ще синоптик зазначила, що температура повітря в цей час буде постійно коливатися, тобто, то градусники покажуть значний "мінус", то невеликий, проте "плюс".

Популярні статті зараз

Сніг, дощі та морози: в яких областях погода зіпсує вихідні українцям

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Найхолодніше буде саме на початку січня, оскільки стовпчики термометрів опустяться до -15 градусів. А це означає, що всі святкові дні будуть морозними.

Що стосується всієї зими, то за словами синоптика вона буде протяжна і з постійними температурними коливаннями. Однак третій місяць зими буде дуже холодним, але принаймні не на стільки, як це було минулого року.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців засмутили підвищенням цін на інтернет, за який доведеться платити більше вже до Нового року.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на харчові продукти, в тому числі й соняшникову олію, вартість якої може досягти 100 гривень за літр.

Ще писав Новинар, що в Кабміні затвердили деякі зміни в процесі нарахування заробітних плат певної категорії громадян.