Мобільний оператор Vodafone запропонував своїм абонентам замінити сім-карти та скористатися швидкісним інтернетом

Один з найбільших українських мобільних операторів України Vodafone постійно радує своїх користувачів чимось новим. Наприклад, запускає нові тарифні плани або ж пропонує скористатися своїм клієнтам якимись новими послугами та вигідними пропозиціями. Зараз мобільні оператори Vodafone запропонували абонентам змінити сім-карти та скористатися швидкісним інтернетом 4G. відомо про це стало з інформації, опублікованої на сайті мобільного оператора в соціальній мережі Facebook.

Отже, мобільні оператори Vodafone цього разу запропонували своїм клієнтам змінити сім-карти за допомогою програми My Vodafone та оформити там заявку Про зміну звичайної сім-карти на USM, а також першими почати користуватися швидкісним інтернетом 4G.

Для цього потрібно:

  • В інтернет-магазині мобільного оператора Vodafone, придбати стартовий пакет, спеціальний, вартість якого всього лише 25 гривень. Після чого, користувачеві його абсолютно безоплатно доставлять поштою.
  • Потім зробити, за допомогою мобільного додатку My Vodafone, зробити заміну сім-карти. Для цього потрібно натиснути кнопку "Меню", потім "Послуги", а вже потім "Доступні послуги", після чого вибрати "Заміна сім-карти". Відзначається, що перед тим, як здійснювати дану процедуру, необхідно переконається в тому, щоб додаток оновлено було до останньої версії.
  • Після цього, чекати доведеться результату не довго, а лише 30 хвилин.

Як тільки клієнт по черзі виконає все, то він зможе нарешті вільно користуватися швидкісним інтернетом 4G від мобільного оператора Vodafone.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що фахівці перерахували марки б / В автомобілів, які можна купити в межах п'яти тисяч доларів.

Також розповідав Новинар, що в Україні стрімко зросту ціни на продукти, в тому числі й на цибулю, тому краще заздалегідь запастися.

Ще Новинар писав, що українські супермаркети опублікували ціни на крупи тих висот досягли популярні каші.