Українцям розповіли в яких випадках можуть не тільки забрати частину виплат, а повністю позбавити пенсії

Як стало відомо, що в українців можуть не тільки забрати частину призначених їм пенсійних виплат, а й повністю позбавити їх пенсії. Важливо підкреслити, що законних підстав для цього чимало. Крім того українців повідомили про те, в яких випадках ті можуть втратити свої виплати. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі napensii.

Отже, частину пенсійних виплат в українців можуть забрати, якщо ті нараховані були їм незаконно. Тобто, статися таке може тоді, коли пенсіонер надав недостовірні документи, щодо трудового стажу та місця роботи. А ще в тому випадку, коли роботодавець подав про свого працівника недостовірні дані.

Тому, коли про це стало відомо і при цьому людина все ж має право на отримання пенсії, то в таких випадках Пенсіонеру виплачуватимуть пенсійні виплати вже в меншому розмірі, утримуючи щомісяця певну суму, яка раніше переплачувалася через надані недостовірні дані про нього.

Відзначається, що найчастіше утримувати з пенсійних виплат не можуть близько 20% і більше. Але в деяких випадках, все ж, можуть щомісяця утримувати й половину пенсійних виплат громадянина.

50% від пенсії утримують у таких випадках:

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Все новости
  • Коли громадянин виплачує аліменти.
  • Також у тих випадках, коли українець пенсійного віку виплачує, за заподіяння шкоди здоров'ю будь-кому або за інше злочинне діяння, за рішенням суду матеріальну шкоду.
  • Також, коли пенсіонер виплачує, у зв'язку зі смертю потерпілого, збиток. Як правило, такі відрахування проводяться за рішенням суду або ж добровільно.
  • Ще в тих випадках, коли громадянин пенсійного віку виплачує збиток, який пов'язаний з перевиплатою пенсії раніше.

Відраховувати щомісяця можуть частину пенсійних виплат ще й тоді, коли українець знову вирішив вийти на роботу, не повідомивши про це вчасно. А в деяких випадках пенсійні виплати можуть взагалі припинити нараховувати у зв'язку з виходом пенсіонера на роботу.

Припинити виплати Пенсіонеру можуть тоді, коли той спочатку вийшов на пенсію за вислугою років, а потім знову повернувся на свою попередню роботу. А ось якщо пенсіонер влаштувався не на ту роботу, яка давала йому право вийти на заслужений відпочинок за вислугою років, а на іншу, то частина виплат у нього забирати не будуть, тому, що він має повне право отримувати пенсію і далі трудиться.

Припинити виплату пенсії ще можуть у таких випадках:

  • Коли українець не має права на пенсійні виплати, але подав при цьому про себе неправдиві дані.
  • Припиняють пенсійні виплати ще й тоді, на певний період часу, поки людина не просто перебуває, а проживає закордоном.
  • Припиняються нарахування пенсійних виплат в тих випадках, коли протягом 6 місяців ці гроші ніхто так і не забрав.

Важливо підкреслити, що відновити виплату пенсії, в останніх двох випадках, можуть лише тоді, коли була усунена причина невиплат.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що фахівці перерахували марки б / В автомобілів, які можна купити в межах п'яти тисяч доларів.

Також розповідав Новинар, що в Україні стрімко зросту ціни на продукти, в тому числі й на цибулю, тому краще заздалегідь запастися.

Ще Новинар писав, що українські супермаркети опублікували ціни на крупи тих висот досягли популярні каші.