Стало відомо, що може змінитися для українців і чи будуть вони платити менше за газ

Як вже писали раніше, що облік газу в Україні зміниться з кубометрів на одиниці енергії, а це дуже вигідно для тих громадян, які отримують неякісний газ, оскільки суми в платіжках при цьому зменшуватися. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі "Обозреватель".

Отже, як поділився інформацією експерт ринку Олексій Дубровський, що газ, який видобували з різних родовищ, не тільки за якістю відрізняється, але і за фізико-хімічним складом. Тобто, в залежності від джерел, відрізняється і теплотворність блакитного палива. Серед таких газ ПАТ "Газпром", який надходить транзитом в ЄС 8 – 8,38 Мкал/куб.м., український газ 7,8 – 9,6 Мкал/куб.м., а також Європейський – 8,19 – 8,4 Мкал/куб.м. незважаючи на те, що газ різний, платити за нього, на сьогодні, доводиться одну і ту ж ціну, однак, завдяки новим правилам, цю проблему вдасться вирішити.

Але щодо даного питання, законодавча база до кінця ще не підписана. У зв'язку з цим, на думку глави Союзу споживачів компослуг Олега Попенка, і можуть для споживачів з'явитися приховані ризики. Якщо бути точніше, то користувачів може отримати перерахунок обсягу кіловат-годин, як в зниженому, так і в підвищеному варіанті. Виходячи з цього, неможливо поки що, сказати про те, як саме зміняться в платіжках суми.

Крім того, як стверджують експерти, що проблемою є ще й те, що споживачам доведеться міняти лічильники, тобто, ставити нові. Однак на сьогодні в Україні майже неможливо знайти спеціальний лічильник.

Популярні статті зараз

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Все новости

Але як тільки з'явиться новий облік, так відразу ж і завезуть спеціальні лічильники, ось правда їх вартість може засмутити українців, тому, що ціна таких приладів досягає 25 тисяч гривень.

Нещодавно інформаційний портал Новинар повідомляв, що фахівці перерахували марки б / В автомобілів, які можна купити в межах п'яти тисяч доларів.

Також розповідав Новинар, що в Україні стрімко зросту ціни на продукти, в тому числі й на цибулю, тому краще заздалегідь запастися.

Ще Новинар писав, що українські супермаркети опублікували ціни на крупи тих висот досягли популярні каші.