Українцям розповіли, хто може отримати від президента 1 000 гривень 

Як заявив президент України Володимир Зеленський, що всі громадяни, які вакцинувалися двома дозами від коронавірусу, отримати зможуть на відвідування культурних заходів або ж подорож Україною 1 000 гривень. Розповів про це він у своєму відеозверненні.

Отже, за словами президента, кожен українець, який повністю вакцинований, через додаток "Дія" отримає 1 000 гривень. Відзначається, що купити за ці гроші можна буде, як абонемент у фітнес-клуб, спортзал, або ж придбати квитки, наприклад, в театр, кінотеатр, музей, Виставковий центр, концертний зал, А ще їх можна витратити на подорож Україною.

Стартує дана програма 19 грудня, поточного року. Крім того, виділено на неї до кінця року буде приблизно 3 мільярди гривень. До речі, на початку наступного року виділять стільки ж.

Діяти ця програма, за словами президента, буде протягом декількох місяців. Зазначається, гроші зможуть отримати й ті українці, у яких не встановлено додаток "дія". Метою цього є - підтримка спортивного, креативного, а також транспортного сектора економіки.

Щоб хоч якось було простіше громадянам і бізнесу, держава постійно складає програми підтримки, а ще розробляє цілий ряд інструментів. Один з таких і запрацює вже найближчим часом. Йдеться про програму підтримки тих сфер, що постраждали найбільше через карантинні обмеження. За словами президента сюди входять: спортивний, креативний сектор, а також транспортний.

Популярні статті зараз

Платити прийдеться більше: Рада вирішила обкласти податком сім'ї

Жовтий рівень: Укргідрометцентр попередив про погіршення погоди

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Також глава держави підкреслив, що кількість виписаних з лікарень, нарешті, набагато більше, ніж госпіталізованих. Тобто, це говорить про те, що в країні на 13% знизився за останні 3 місяці рівень госпіталізації.

Ще президент додав, що спостерігається і саме зменшення випадків, на 6% За тиждень, коронавірусної хвороби. А це результат спільної роботи, як медиків, так і українців, оскільки зроблено було минулого тижня понад 1 600 000 щеплень від коронавірусу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українців засмутили підвищенням цін на інтернет, за який доведеться платити більше вже до Нового року.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на харчові продукти, в тому числі й соняшникову олію, вартість якої може досягти 100 гривень за літр.

Ще писав Новинар, що в Кабміні затвердили деякі зміни в процесі нарахування заробітних плат певної категорії громадян.