В Україні переглянуть вартість популярних продуктів, що коштуватиме дорожче

У зв'язку з підвищенням вартості блакитного палива зросте в ціні й цукор. Разом з тим стартувало подорожчання м'яса і сала. Значно зросте в ціні й хліб, який з кожним місяцем буде додавати в ціні 2%. Інформацією ділиться Обозреватель.

На значне збільшення цін значно вплинуло подорожчання енергоресурсів. Хоч для простих споживачів ціну на блакитне паливо зафіксували, а от для промислових виробників вартість газу досягла неймовірних висот і вони змушені платити за ринковою вартістю.

Згідно з прогнозами фахівців, подорожчання продовжиться на цукор, курятину і соняшникову олію. Відзначається, що для виробництва даних продуктів використовується величезна кількість газу. І в результаті подорожчання газу будуть рости й ціни на продукти.

На даний момент йде період цукроваріння, де у всю використовується енергоносії. Якщо ж енергоносій подорожчав в чотири рази не дивно, що і вартість цукру буде більше. Така ж доля очікує і соняшникову олію і курятину.

На даному етапі вже на 20% збільшилася собівартість виробництва хліба, в результаті чого кожен місяць його вартість буде збільшуватися на 2%. За минулий рік ціни на хліб зросли на 18%, а на торти — на цілих 80%.

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Все новости

Разом з тим пекарі попередили, що якість хлібу також буде погіршуватися. Щоб хоч якось протриматися пекарям доведеться використовувати борошно нижчої якості. Таким чином хліб може виходити не таким ароматним і пухким і буде здавати за смаковими якостями.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко зростають ціни на соняшникову олію і цінники можуть досягти 100 гривень за літр.

Також повідомляв Новинар, що сало в Україні стрімко дорожчає і що фахівці відзначили, що пов'язано з його подорожчанням.

Ще писав Новинар, що українські супермаркети оприлюднили ціни на популярні крупи, як зросли ціни за останній час.