Фахівці назвали п'ять щоденних звичок, які можуть скоротити життя

Кожен з нас мріє прожити довге і щасливе життя і не зіштовхуватися з хворобами та недугами. Всі ми знаємо про шкоду алкоголю, куріння, наркотиків і спиртних напоїв. Однак є і повсякденні звички, які можуть негативно впливати на організм і ви навіть не будете підозрювати про це. Інформацією ділиться Eat This, Not That.

Одна з поганих звичок - це довго спати. Фахівці відзначають, що рівень гормону стресу — кортизолу, природним чином досягає свого максимуму годинах до 7 або 8 ранку. У зв'язку з цим людям простіше зробити багато роботи саме в цей період і це буде корисно для здоров'я.

Багато хто не підозрюють що дихати ротом також шкідливо. Для дихання є спеціальний орган-ніс який зігріває і зволожує повітря під час дихання. Тому під час дихання ротом в легені потрапляє холодний і брудне повітря та організм втрачає багато вологи.

Ще одна шкідлива звичка полягає у вживанні спиртного перед сном. Хоч алкоголь і допомагає швидше заснути, однак збиває цикл сну. Тому вранці ви не будете бадьорі та наповнені енергії.

Також шкідливою звичкою вважається і вживання малої кількості води. Зневоднення може негативно позначитися на організмі та навіть викликати м'язові судоми. Фахівці радять в день випивати по 8 чашок води або ж більше, якщо у вашому раціоні була солона їжа. Але за день не варто пити понад 3 літрів води.

Популярні статті зараз

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Не варто налягати на білки, під час коли популярності набрали протеїнові добавки. Надлишок протеїну може привести до метаболічного навантаження на кістки, печінку і нирки, що тягне за собою переломи, камені та порушення функції печінки.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям назвали причини, коли можуть позбавити частини виплат або ж повністю позбавити пенсії.

Також повідомляв Новинар, що в курятині з Польщі виявили збудника небезпечного інфекційного захворювання.

Ще писав Новинар, що вартість сала в Укр ані зростає з неймовірною швидкістю.