Як зміняться виплати українцям з приходом грудня

Українські пенсіонери перебувають за межею бідності і їх виплат ледь вистачає на оплату всіх комунальних платежів. І ось з першого грудня пенсійні виплати громадянам похилого віку будуть збільшені. Інформацією ділиться На Пенсії.

Згідно з інформацією з приходом першого зимового місяця в Україні очікується збільшення розміру прожиткового мінімуму і підвищення мінімальної заробітної плати, в результаті чого пенсійні виплати також будуть переглянуті.

З приходом першого грудня розмір мінімальної заробітної плати, який на сьогодні становить 6 000 гривень, зросте до 6 500 гривень. Разом з тим підвищитися і розмір прожиткового мінімуму. З 2 294 гривень він підвищиться до 2 393 гривень.

В результаті даних збільшень буде проведена й індексація пенсійних виплат громадянам похилого віку, які перебувають на заслуженому відпочинку, а також перерахують і соціальні виплати.

Таким чином на підвищені пенсійні виплати з першого грудня можуть розраховувати громадяни, які переступили віковий рубіж 65 років і за плечима мають стаж, що для чоловіків становить 35 років, а для жінок 30 років. Розмір їх мінімальних пенсій зросте до 2 600 гривень.

Популярні статті зараз

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Підвищені пенсії отримуватимуть українці з наявністю певного страхового стажу. Також збільшиться мінімальна пенсія за віком і буде встановлена доплата за стаж понад норму.

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.