Українцям розповіли про подорожчання сезонного фрукта

Спочатку ціни на яблука в цьому році в Україні були та поки що є досить-таки низькими, проте вже незабаром все зміниться, оскільки вартість цього сезонного фрукта почне поступово підійматися. Крім того, залежати все буде ще й від попиту на яблука на ринках. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на сайті agrotrend.

Отже, вже до кінця року ціни на яблука можуть зрости значно, якщо бути точніше, то замість 9,78, як зараз, платити за кіло фрукта доведеться вже від 14 до 15 гривень. Такими прогнозами поділилася аналітик Світлана Литвин.

Так от, як повідомляла експерт "Українського клубу аграрного бізнесу", що ціни на яблука зростатимуть. До того ж впливає на їх подорожчання ще й попит, оскільки зменшується пропозиція на ті сорти яблук, які мають нетривалий термін зберігання. Та до того ж ще й продукція реалізується з холодних складів.

Тому, незважаючи на те, що урожай яблук в цьому році був дуже хорошим, і спочатку ціни на них різко знизилися, то зараз буде навпаки – яблука почнуть поступово дорожчати. Адже серед них багато тих сортів, які просто не можуть довго зберігатися, через що і додадуть в ціні більш якісні сезонні фрукти.

Але все ж, навіть після подорожчання, вартість на яблука не перевищуватиме торішніх цін на них.

Популярні статті зараз

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Підвищення пенсій, мінімалки та аліментів. Які зміни чекають українців з 1 грудня

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.