Хто може розраховувати на 600 гривень на оплату комунальних послуг

Як вже писали раніше, що розмір субсидії в Україні зріс, а норму споживання збільшили вдвічі, проте отримають її не всі українці. Тобто, виплати, на оплату комунальних послуг зможуть отримати на 600 гривень більше ті громадяни, які проживають в "червоних" карантинних зонах, повідомляє Інформаційний портал "Обозреватель".

Отже, за словами Антона Левицького, який є директором Департаменту соціальної політики "інституту місцевого розвитку", що нормативи на опалення не переглянули, у зв'язку з цим розраховувати на надбавку в кілька тисяч гривень не вийде. Однак, норму споживання гарячої води збільшили на 50%. Правда є дана компослуга тільки у великих містах. А ось що стосується невеликих міст і населених пунктів, то там від центрального водопостачання гарячою водою відмовилися.

Основу платіжки, в період холодів, складе саме опалення, оскільки воно займає приблизно 80% від усієї суми. А як заявив Олег Попенко, який є головою Союзу споживачів компослуг, що українці, на загальному тлі, навряд чи помітять зростання нормативів.

Зазначається, що розмір субсидії та знижки нараховується і призначається для кожної сім'ї індивідуально. Тому, щоб його розрахувати, потрібно поділити загальний сімейний дохід на два прожиткових мінімуми, а потім помножити на 15%. Після чого цифру, яку отримали, множать ще й на сукупний сімейний дохід. В результаті чого і виходить та сума, платити яку і може за комунальні послуги сама сім'я.

Однак, коли в межах соціальних нормативів не вистачає цього на оплату комунальних послуг, то різницю і покриє субсидія. Видають дану субсидію грошима. А якщо ж людині вдалося заощадити, то гроші, які були видані, можна витратити на свої потреби.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Лише за рецептом? Українцям будуть по-новому продавати ліки

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.