У Пенсійному фонді України повідомили про брак коштів для виплат надбавок пенсіонерам з 1 грудня

Оскільки у ПФУ не вистачає грошей для підвищення обіцяних мінімальних пенсійних виплат з 1 грудня тим громадянам, які старше 65 років, то вони просять уряд, щоб ті збільшили їм бюджет на 4,34 мільярда гривень. Відзначається, що анонсувалося підвищення мінімальних пенсійних виплат ще рік тому, але на сьогодні в Пенсійному фонді України для цих цілей не вистачає кілька мільярдів гривень, повідомляє biz.censor.

Оцінюється, на сьогодні, нестача грошей для підвищення мінімальних пенсійних виплат з 1 грудня громадянам, які старше 65 років, в 0,9 мільярда гривень. Мається на увазі, що цим пенсіонерам повинні були підняти пенсію з 2 400 гривень до 2 600 гривень.

Як пояснили у ПФУ, що дефіцит коштів виник у зв'язку з перерахунком призначених за спецзаконами виплат за рішенням суду. Виходячи з цього, спрямовано в січні та жовтні поточного року було більше коштів, ніж планувалося спочатку, а точніше 422 мільярди гривень. Тобто, це виходить більше на 2,6 мільярда гривень. А оскільки бюджет ПФУ розрахований до копійки, то покривати позапланові витрати у них немає можливості.

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Популярні статті зараз

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Не можна давати в борг 5 грудня – велике церковне свято, що заборонено

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.