Українцям розповіли на скільки зростуть ціни на електрику

Як стало відомо нещодавно, українцям повідомили про те, що уникнути подорожчання електрики, на жаль, не вдасться. Крім того, Національний банк України в новому звіті визначив те, коли та на скільки для населення піднімуться ціни на енергоресурси. Йдеться про це на сайті НБУ.

Отже, тарифи на електрику в Україні зростуть стрімко вже наступного року в квітні місяці. Як підкреслили в Національному банку України, що в країні ціни на енергоресурси повинні стати економічно обґрунтованими, виходячи з цього, на електрику зростання тарифів наступного року складе від 20 до 25%.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України, для побутових споживачів вартість електроенергії зафіксована до 30 квітня наступного року на рівні 1,44 гривні за кВт/год, однак це за тієї умови, що в місяць обсяг споживання не буде перевищувати 250 кВт/год.А ось ті, хто більше споживає електрики в місяць, платити будуть за один кВт/год по 1,68 гривні.

А ось вже піднятися тарифи на електрику для тих, хто вживає менше 250 кВт/год, до 1,73-1,80 гривень за один кВт/год, тобто від 20 до 25%, можуть після 30 квітні 2022 року. Для тих громадян, які споживають його більше норми, а саме в місяць більше 250 кВт/год, тарифи на електрику зростуть вже до 2,02-2,10 гривень за один кВт/год.

Відзначається, що складе зростання тарифів на електрику й у 2023 році теж від 20% до 25%. Але при споживанні не більше норми, за один кВт / год платити потрібно буде українцям від 2,08 до 2,25 гривень. А от якщо понад норму, то тоді вже за один кВт / год громадянам доведеться платити від 2,42 гривень до 2,62.

Популярні статті зараз

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Що стосується підвищення цін на електрику у 2024 році, то для тих українців, які не споживають більше норми, за один кВт/год потрібно буде платити від 2,50 до 2,81 гривні. У 2025 ж році тарифи зростуть до 3,00-3,51 гривні за один кВт/год для тих, хто не перевищує встановлений ліміт. А ось споживають більше покладеної норми, платити за один кВт / год будуть вже по 3,48-4,09 гривні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.