"ПриватБанк" безпідставно блокує рахунки клієнтів

Стало відомо, що нещодавно державна фінансова установа "ПриватБанк" знову опинився в епіцентрі чергового скандалу. Як виявилося банк самостійно почав блокувати рахунки своїх клієнтів, без рішень відповідних компетентних органів. Про це йдеться у відгуку клієнта на сайті Мінфін.

Отже, клієнтка фінансової установи розповіла про те, що про арешт свого рахунку дізналася випадково. Ситуація, що склалася настільки обурила жінку, що та і вирішила залишити коментар про роботу банку.

Жінка підкреслила, що коли вона звернулася за поясненнями до відділень "ПриватБанку" у своєму місті, то причину, чому заблокували її рахунок, їй там так і не назвали. Крім того, працівники банку лише порадили їй звернутися до виконавчої служби. І коли клієнтка туди звернулася, то, як з'ясувалося, що і там їй не в силі допомогти, оскільки на її ім'я не було знайдено відкритих виробництв.

Клієнтка "ПриватБанку" була позбавлена можливості користуватися власними фінансами, а ось куди їй ще звернутися за допомогою і поясненням, щоб розв'язувати дану проблему, жінка теж не знає.

На що в службі підтримки "ПриватБанку" їй відповіли, що діють вони виключно в рамках вимог українського законодавства, а також постанов Національного банку України.

Популярні статті зараз

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.