В Україні стрімко зростають ціни на сало, можливий дефіцит даного продукту

В нашій країні ціни на популярні продукти харчування ростуть немов на дріжджах. Вартість сала в Україні переступила всі рекордні позначки та тепер його ціни перевищує вартість добірної свинини. Інформацією ділиться Обозреватель.

Фермери відзначають, що на сьогодні тримати свиней невигідно і дуже важко, а самих фермерських господарств в країні та так мало. Разом з тим зросли ціни й на корми. На сьогодні шматочки м'яса для тушіння можна купити за вартістю 80 гривень за кіло, а сальні обрізки в межах 20 гривень. Генеральське сало коштує найдорожче - 350 гривень. Відзначається, що через пів року ціни будуть ще вище.

За сальну "серединку" в м'ясному павільйоні на столичному базарі ціна встановлена на рівні 170 гривень. Тримати свиней стало невигідно, у зв'язку з великими витратами на корми та величезною кількістю роботи біля них.

Згідно з інформацією, недолік сала з'явився в результаті того, що фермерські господарства перейшли на м'ясні породи свиней, на них попит більший і вирощувати їх набагато легше.

За кіло живої ваги м'ясокомбінати пропонують ціну 48 гривень, при цьому м'ясо в Україні коштує дешевше ніж сало. Відзначається, що близько 10% вживаного сала є імпортом.

Популярні статті зараз

Дощі зміняться снігопадом, в яких областях чекати хуртовин

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Фахівці запевняють, що здешевлення очікувати не варто. Крім того, нестача свинини може виникнути у всьому світі, а в Європі через подорожчання кормів, у зв'язку з чим скорочується поголів'я свиней.

Весь світ опинився на порозі продовольчої кризи, так що вже через пів року очікується подорожчання м'яса свинини. Варто нагадати, що в листопаді вартість солоного сала досягло 185 гривень за кіло, а це вже на 40 гривень більше ніж у вересні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на соняшникову олію і її вартість може досягти 100 гривень за літр.

Також повідомляв Новинар, що в нашій країні переглянуть вартість популярних продуктів, що буде коштувати дорожче.

Ще писав Новинар, що стрімко ростуть ціни на овочі, купіть популярний продукт поки ціна на нього не злетіла.