В Україні мають намір посилити карантинні обмеження в "жовтій" карантинній зоні

У Міністерстві охорони здоров'я розробили нові карантинні обмеження для регіонів, які знаходяться в "жовтій" карантинній зоні. У Міністерстві мають намір ввести додатково обов'язкове проходження повного курсу вакцинації та лише при виконанні даної умови, буде дозволена робота різних закладів. Про це заявив голова МОЗ Віктор Ляшко.

Виходячи зі слів міністра в Міністерстві активно працюють над поправками до постанови, яка стосується введення адаптивного карантину в нашій країні. Не виключено, що в регіонах, які знаходяться в «жовтій» карантинній зоні, для повноцінної роботи доведеться мати сертифікат про повну вакцинацію як для персоналу, так і для відвідувачів.

Віктор Ляшко звернувся до сімейних лікарів з рекомендацією більш активно звертатися до українців, з якими підписано договір, про важливість вакцинації проти коронавірусної інфекції та необхідність отримати другу дозу вакцини. Як можна швидше.

Варто нагадати, що на сьогодні в «жовтій» карантинній зоні знаходиться лише Тернопільська та Кіровоградська області, а на порозі «червоної» зони опинилися Харківська, Полтавська, Закарпатська ТА Вінницька області.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція і фахівці дали свої прогнози, яким буде результат, якщо в країні не буде вакциновано близько 75%.

Популярні статті зараз

Додадуть грошей за кожні 6 місяців роботи: як і на скільки Пенсійний фонд підвищуватиме пенсії українцям

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Також повідомляв Новинар, що багато громадян пройшли курс вакцинації, який включає в собі два щеплення і тепер деяка категорія може розраховувати на 1 000 гривень від президента.

Ще писав Новинар, що прем'єр-міністр України розповів українцям, коли в країні почнеться спад коронавірусної інфекції.