Деяким категоріям громадян значно збільшать розмір субсидії

У Мінсоцполітики України прийняли рішення про надання, для найбільш незахищених категорій громадян, комунальної субсидії. Крім того, змінені також були з цією метою й окремі положення Порядку надання від держави допомоги на оплату послуг житлово-комунального господарства. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого в соціальній мережі Facebook Іриною Верещук, яка є міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

В першу чергу торкнуться нові правила, щодо оформлення житлових субсидій, жителів населених пунктів, розташованих в Луганській і Донецькій області на лінії розмежування. Оскільки люди, які проживають в населених пунктах в зоні ООС, змушені опалюватися за допомогою електроприладів, через те, що газопостачання у них немає, так само, як немає і теплопостачання.

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, що для жителів селищ і міст, які знаходяться на лінії зіткнення, в опалювальний сезон субсидії нараховуватимуть з урахуванням соціальних нормативів споживання електроенергії, призначених для опалення електрикою.

Популярні статті зараз

2 грудня: народне свято та прикмети, що не можна робити сьогодні

Податковий спецназ. Як будуть відстежувати дорогі покупки українців

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Замість ліфу вузька полосочка. Майже оголена холостячка Злата Огневич покрасувалась ніжними персами, "Неймовірна"

Все новости

Відзначається, що для цих жителів збільшитися істотно і сам розмір субсидії, що вже забезпечить їм надання допомоги в достатньому розмірі на оплату послуг, а також електрики. Буде потрібно для цього лише акт обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств, а також підтвердження місцевого органу самоврядування, щодо відсутності теплопостачання та газопостачання.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція і фахівці дали свої прогнози, яким буде результат, якщо в країні не буде вакциновано близько 75%.

Також повідомляв Новинар, що багато громадян пройшли курс вакцинації, який містить два щеплення і тепер деяка категорія може розраховувати на 1 000 гривень від президента.

Ще писав Новинар, що прем'єр-міністр України розповів українцям, коли в країні почнеться спад коронавірусної інфекції.