Якою буде погода у всіх регіонах України 20 листопада

По всій Україні 20 листопада прогнозується холодна, сира і дощова погода. Крім того, також прогнозуються опади у вигляді мокрого снігу та нічні морози. Про те, якою саме погода буде у всіх регіонах країни, стало відомо з матеріалу, опублікованого на сайті Укргідрометцентру.

Отже, 20 листопада, в північних областях України буде не просто холодно, але і дуже сиро і мерзлякувато. Також прогнозуються опади у вигляді крижаних дощів і мокрого снігу. Вдень стовпчики термометрів піднімуться до нуля, тому жителі цих регіонів побачать на своїх градусниках від + 7 до + 9 градусів. Проте вже вночі температура повітря знизиться і сильно похолодає, а стовпчики термометрів опустяться всього лише до +2 градусів вище нуля.

У центральних областях України та в столиці 20 числа прогнозується похмура, сира, холодна і дощова погода. Крім того, ймовірні опади й у вигляді мокрого снігу. Вдень градусники показуватимуть + 8, + 10 градусів. А ось вночі температура знизиться до + 3 градусів.

У південних регіонах країни 20 листопада прогнозується така ж сира і похмура погода, як і в центральних областях. Вдень стовпчики термометрів максимум піднімуться до + 10 градусів. Проте вже вночі температура повітря різко знизиться і стовпчики термометрів опустяться до +3, місцями +6 градусів.

У західних областях України 20 листопада погода буде похмурою і дощовою. Очікуються також і опади у вигляді мокрого снігу. Вночі температура повітря знизиться до + 3, місцями +5 градусів. А ось вже вдень стовпчики термометрів піднімуться до + 10 максимум. Хоча, стабільної температури повітря вже не буде, протягом дня можливі коливання.

Популярні статті зараз

І коли встигли? Головна "холостячка" Злата Огневич обмовилась про весілля

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

-20 морозу та хуртовини. Синоптики попередили про погіршення погоди на початку грудня

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Щодо Східних регіонів країни, то там 20 листопада також прогнозується похмура і сира погода з ймовірними опадами у вигляді мокрого снігу і дощів. Стовпчики термометрів вдень піднімуться до + 5, місцями +7 градусів. Вночі ж значно похолодає, тому стовпчики термометрів знизяться до нуля, а місцями покажуть -1 градус морозу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар ділився, що в Міністерстві соціальної політики анонсували новий законопроєкт, згідно з яким пенсійні виплати деякої категорії пенсіонерів піднімуть в три рази.

Також розповідав Новинар, що з першого січня наступного року мінімальні пенсійні виплати деякої категорії громадян зростуть до 7 800 гривень.

Ще писав Новинар, що наступного року деяким українським пенсіонерам піднімуть пенсії на 1 600 гривень, а деякій категорії всього лише на 160 гривень.