Наскільки у 2022 році подорожчає Комуналка

Як стало відомо, що у 2022 році в Україні прогнозується чергове подорожчання комунальних послуг. Крім того, стало відомо, на що конкретно зростуть ціни, а також про те, чи вистачить наступного року субсидії на всіх, повідомляє Інформаційний портал "На Пенсії".

Розповів про зміну цін на тарифи наступного року Олег Попенко, який є головою спілки споживачів комунальних послуг України. Отже, як зазначив експерт, що для населення зростуть цінники деяких послуг аж на 70%.

Перелік комунальних послуг, які подорожчають:

  • Додасть у 2022 році в ціні електрику, оскільки вартість на нього для побутових споживачів збільшитися від 20% до 45%. А ось для бізнесу ціни на електрику зростуть від 50% до 70%.
  • Гаряча вода та опалення подорожчає наступного року від 50% до 70%. Залежати це в першу чергу ще буде і від регіону.
  • Каналізація, а також водопостачання додасть в ціні близько 20-30%. Що стосується квартплати, то вона подорожчає десь на 10%, і це не враховуючи капітальні ремонти.
  • Щодо газу для споживачів, то він подорожчає від 15% до 20%, тобто, за куб це складе близько 9 гривень.
  • Для теплокомуненерго блакитне паливо додасть в ціні від 30% до 50%, тобто, складе це за куб 8,5 гривень.
  • Доставка і розподіл газу зросте в ціні у 2022 році від 40% до 60%, тобто від 4-5 гривень.

Відзначається, що рішення, щодо подорожчання послуг теплопостачання прийнято, проте чинності поки набрало. Крім того, через таке підвищення цін на комуналку, ще більше українців потребуватимуть допомоги від держави. А це означає, що на субсидію у 2022 році знадобиться набагато більше грошей, ніж на сьогодні. Але оскільки бюджет не бездонний, то, на жаль, держава просто буде не в силі надавати всім нужденним субсидію.

Популярні статті зараз

Чи будемо платити більше? У рахунках за газ з'явиться новий рядок

Вдягайтеся по тепліше: синоптики прогнозують сніг з дощами та мороз 11 градусів

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

1000 за щеплення: уряд змінив умови, чому гроші отримають не всі

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні стрімко поширюється коронавірусна інфекція і фахівці дали свої прогнози, яким буде результат, якщо в країні не буде вакциновано близько 75%.

Також повідомляв Новинар, що багато громадян пройшли курс вакцинації, який містить два щеплення і тепер деяка категорія може розраховувати на 1 000 гривень від президента.

Ще писав Новинар, що прем'єр-міністр України розповів українцям, коли в країні почнеться спад коронавірусної інфекції.