В Україні зростуть ціни на популярні продукти харчування, що коштуватиме дорожче

З приходом осені вартість більшості продуктів харчування, круп, гречки, зросла в рази. До кінця поточного року, очікується черговий стрибок цін. Фахівці розповіли з чим це пов'язано і чому доведеться платити більше, попри відмінний урожай поточного року. Інформацією ділиться Обозреватель.

Всупереч тому, що в Україні цього року відзначався відмінний урожай, ціни на продукти харчування стрімко зростають. Експерти стверджують, що на подорожчання в першу чергу впливає підвищення тарифів на блакитне паливо для споживачів.

У зв'язку з підвищенням вартості енергоносіїв найближчим часом українці відчують підвищення цін на хліб і хлібобулочні вироби, які щомісяця додаватимуть в ціні 2%.

Разом з тим на внутрішньому ринку нашої країни стартувало подорожчання м'яса і сала. Цінники ростуть не тільки у зв'язку зі зростанням тарифів на блакитне паливо і кормів, а й у зв'язку зі стрімким скороченням обсягів виробництва свиней по всій країні.

Фахівці запевняють що не виключене зростання цін і на цукор, курятину і соняшникову олію, не залежно від прекрасного врожаю соняшнику. Подорожчання спостерігатиметься до кінця поточного року.

Популярні статті зараз

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Не показуйте це чоловікам. Безсоромна Ксенія Мішина розкинула ніжки у мокрому купальнику, "Час підкорювати Голлівуд"

Досягне психологічної відмітки. Долар почав стрімко дорожчати, в чому причина

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости

Зараз стартував період цукроваріння, де активно використовується енергоносій. Якщо ціна на енергоносій збільшилися в чотири рази, ніж минулого року, то хіба ціни на цукру не буде більше? Також на виробництво соняшникової олії та курятини використовують енергоносії та ці продукти значно зросли в ціні.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили, хто з громадян може отримати додаткову 1 000 гривень від президента України.

Також повідомляв Новинар, що компанія "Нафтогаз" знижує ціну на блакитне паливо, хто платитиме за газ менше і що потрібно зробити для цього.

Ще писав Новинар, що в нашій країні стрімко злетів в ціні популярний овоч.