В Україні заборонили цифри на індивідуальних номерних знаках

Кабінет Міністрів, 17 листопада вніс деякі зміни до постанови, що стосується автомобільних номерних знаків, що виготовляють під замовлення. Інформацією ділиться Finanse.ua.

Згідно з нововведенням, тепер можна буде в номерних знаках використовувати лише букви, замість цифр. Дані нововведення стосуватимуться лише тих номерних знаків транспортних засобів, які виготовляють згідно з індивідуальним замовленням власників автомобілів.

У документі йдеться і про обмеження кількості символів на автомобільних номерних знаків і тепер вони можуть містити від трьох до восьми символів, а для мотоциклів — від трьох до шести.

Як раніше було відомо, в Україні у водійських правах з'явитися нова цифрова відмітка. З 28 грудня поточного року в посвідченні з'явитися Нова відмітка про складання практичного іспиту на автомобілі з автоматичною коробкою передач у вигляді цифрової позначки «78».

З такою відміткою водіям буде дозволено керувати транспортним засобом лише з автоматичною коробкою передач, якщо ж даної «позначки» в правах не буде, то управляти можна буде транспортним засобом з будь-якою коробкою передач.

Популярні статті зараз

Холостячка Ксенія Мішина поділилася радісною новиною: вона придбала власну квартиру

"Настя, закінчуй": дружину Потапа Каменських розкритикували за занадто відвертий купальник, "Навіщо ти труси одягаєш, незрозуміло"

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Разом з тим народні обранці розглядають нові штрафи за порушення швидкісного режиму в населених пунктах. Таким чином за перевищення швидкісного режиму на 20-30 км/год загрожує штраф у розмірі 1 700 гривень.

А ось за перевищення швидкості на 50 км/год можна і зовсім позбутися водійських прав на 3 місяці.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що названі найкращі 10 б/у автомобілів, які можна купити в межах п'яти тисяч американських доларів.

Також повідомляв Новинар, що українським водіям назвали причину по якій у них можуть конфіскувати автомобіль і яку суму штрафу доведеться заплатити.

Ще писав Новинар, що АвтоЗАЗ взявся за розробку міського автобуса, який з легкістю складе конкуренцію білоруському МАЗові.