Стало відомо, як курс американської валюти відобразиться на кредитах

Фахівець розповів, що буде з кредитами у наступному році та коли найкраще брати в борг, а в яких випадках краще відмовитися. Інформацією ділиться Сьогодні.

Перед традиційним зимовим святом Новим роком, фінансові установи починають пропонувати своїм клієнтам масу акцій на оформлення кредиту. Але не варто його оформляти, їли у вас немає на те вагомих причин, краще утриматися.

Експерт зазначає, що, на перший погляд, умови кредиту можуть бути вельми привабливими, але ось покарання за прострочення можуть бути жорстокими. Тому, перед оформленням «позики» вам потрібно бути впевненим у завтрашньому дні та знати, що ви зможете погасити кредит.

Якщо ви вже задумалися про це, то варто зрозуміти розмір фактичної переплати та подумати ще добре. Якщо ж ви будете поспішати, то є ймовірність, що зробите помилку про яку будуть потім дуже шкодувати.

Ті, хто планує купити квартиру, повинні знати, що зима — це мертвий сезон. Багато хто не бажає в погану погоду снувати по місту в пошуках житла, та ще й в період свят. У зв'язку з цим забудовники пропонують найцікавіші та вигідні акції.

Популярні статті зараз

Не пустять навіть у «зеленій зоні». З 6 грудня посилюють правила карантину, які документи вимагає Кабмін

Дуже схожа на маму. "Холостячка" Злата Огневич показала зворушливе сімейне фото

Лілія Ребрик не втрималась. Майже оголена Тіна Кароль засвітила шикарну фігуру в ексклюзивних колготах

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Все новости

Що ж стосується подальшої долі кредитів, то вони будуть лише рости. У жовтні інфляція становила 10,9%, але ситуація стає гіршою. Долар починає зміцнюватися на своїх позиціях, а низька ставка американської валюти НБУ може призвести до зростання кредитів.

Експерт зазначає, що ситуація, що склалася, дає всі передумови для збільшення боргового тягаря українців.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що курс американського долара наближається до рекордних позначок і скільки доведеться віддати за валюту.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування, стало відомо на який овоч різко зметнула ціна.

Ще писав Новинар, що в нашій країні мають намір переглянути вартість продуктів і скільки тепер буде платити за цукор, хліб, соняшникову олію та інше.