Стало відомо, як курс американської валюти відобразиться на кредитах

Фахівець розповів, що буде з кредитами у наступному році та коли найкраще брати в борг, а в яких випадках краще відмовитися. Інформацією ділиться Сьогодні.

Перед традиційним зимовим святом Новим роком, фінансові установи починають пропонувати своїм клієнтам масу акцій на оформлення кредиту. Але не варто його оформляти, їли у вас немає на те вагомих причин, краще утриматися.

Експерт зазначає, що, на перший погляд, умови кредиту можуть бути вельми привабливими, але ось покарання за прострочення можуть бути жорстокими. Тому, перед оформленням «позики» вам потрібно бути впевненим у завтрашньому дні та знати, що ви зможете погасити кредит.

Якщо ви вже задумалися про це, то варто зрозуміти розмір фактичної переплати та подумати ще добре. Якщо ж ви будете поспішати, то є ймовірність, що зробите помилку про яку будуть потім дуже шкодувати.

Ті, хто планує купити квартиру, повинні знати, що зима — це мертвий сезон. Багато хто не бажає в погану погоду снувати по місту в пошуках житла, та ще й в період свят. У зв'язку з цим забудовники пропонують найцікавіші та вигідні акції.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Занадто токсичні стосунки? Холостячка Ксенія Мішина розкрила причину розлучення з Еллертом

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Що ж стосується подальшої долі кредитів, то вони будуть лише рости. У жовтні інфляція становила 10,9%, але ситуація стає гіршою. Долар починає зміцнюватися на своїх позиціях, а низька ставка американської валюти НБУ може призвести до зростання кредитів.

Експерт зазначає, що ситуація, що склалася, дає всі передумови для збільшення боргового тягаря українців.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що курс американського долара наближається до рекордних позначок і скільки доведеться віддати за валюту.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування, стало відомо на який овоч різко зметнула ціна.

Ще писав Новинар, що в нашій країні мають намір переглянути вартість продуктів і скільки тепер буде платити за цукор, хліб, соняшникову олію та інше.