Кому підвищать пенсійні виплати у 2022 році на 9 відсотків

Як стало відомо, що наступного року Уряд планує підвищити пенсійні виплати тим жінкам, які мають від 29 років страхового стажу. Відомо про це стало з матеріалу, опублікованого на інформаційному порталі "На Пенсії".

Важливо підкреслити, що пенсійні виплати в Україні чоловіків і жінок відрізняються. Серед причин, чому так, є те, що жінки йдуть в декретну відпустку, через що і переривається трудовий стаж, що в результаті позначається на розмірі пенсійних виплат.

Як повідомили у ПФУ, що при виході на заслужений відпочинок, жінкам до страхового стажу зараховують як роки офіційної роботи, так і період, коли та займалася вихованням дітей. Однак, можливо це лише при отриманні допомоги згідно з народженням дитини, коли не було виплат, а також, відповідно, і немає стажу.

Зазначається, що входить до стажу ще й час, коли жінка перебувала у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами.

На заслужений відпочинок раніше можуть вийти:

Популярні статті зараз

Злата Огневич не єдина: Ксенія Мішина розповіла про головну конкурентку "Холостячки-2"

Ні краплі сорому! Ксенія Мішина крупним планом засвітила "краєчок ватрушки", таке міг бачити тільки Еллерт

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Оце так ягідки: майже гола Злата Огневич у прозорій білизні показала справжню пристрасть

Все новости
  • Жінки, у яких є додаткові пільги від держави, тобто багатодітні мами, які народили 5 і більше дітей, а також виховують їх до досягнення ними 8-річного віку.
  • Жінки, які виховують дітей з інвалідністю з дитинства.

Отже, ці жінки можуть вийти на заслужений відпочинок за віком, як тільки їм виповнилося 50 років. Однак, за однієї умови, що мінімальний страховий стаж буде не менше 15 років, в який, до речі, і зараховується той період часу, коли ті доглядали за своїми дітьми.

У випадки, коли жінка займається вихованням неповнолітніх дітей, то їй ще й належить надбавка до пенсійних виплат, розмір якої становить 150 гривень на кожну її дитину, яка ще неповнолітня.

Тому, щоб хоч якось вирівняти пенсійні виплати чоловіків і жінок, наступного року Уряд і планує збільшити розмір виплат тим українкам, які мають 29 років страхового стажу. Зростуть щомісячні виплати для них на 9%.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що названі топ-10 б/в автомобілів, які можна купити в межах п'яти тисяч американських доларів.

Також повідомляв Новинар, що українським водіям назвали причину по якій у них можуть конфіскувати автомобіль і яку суму штрафу доведеться заплатити.

Ще писав Новинар, що АвтоЗАЗ взявся за розробку міського автобуса, який з легкістю складе конкуренцію білоруському МАЗу.