Екс-учасник проєкту "Холостячка" розкрив всю правду про шоу

Романтичне і популярне шоу "Холостячка" повільно рухається до свого фінального акорду і телеглядачі завмерли в очікуванні, хто ж все-таки здобуде перемогу в боротьбі за серце Злати Огневич. Разом з тим деякі глядачі не можуть повірити, що сценарій проєкту не написаний, а учасники не грають свої ролі. Екс-учасник шоу розповів всю правду.

За серце співачки билися багато чоловіків, які мають свій характер, вдачу і по своєму ставляться як до жінки, так і до романтичних побачень, які самі та готували. Один з учасників проєкту Олег Плахотнюк, якому довелося покинути шоу, відповів всім користувачам на їх постійні питання.

Багато хто цікавився, скільки заплатили Олегу за те, що він зніметься в шоу і як вони вчили слова. Однак чоловік зізнався, що все чесно. Ніхто не платив ніяких грошей, та й сценарію ніякого не було.

Також Олег зазначив, що в шоу все як у природі. Натовп чоловіків бореться за увагу однієї жінки та в цьому світі «самців» переможе найсильніший. Що ж стосується сценарію, то невже режисер може підібрати пару для найзнаменитішої співачки. Це її життя, тому вибір вона повинна робити самостійно, адже жити з чоловіком їй, а не режисерові.

Також екс-учасник зазначив що за побачення та участі в проєкті він нічого не платив, проте отримував скромні добові на харчування.

Популярні статті зараз

Крижані дощі та заметілі: синоптики попередили про погодні «сюрпризи» на початку тижня

Пенсії підняли, але не всім, хто отримає у грудні підвищені виплати

Таке масло їсти не можна: Держспоживслужба назвала виробника підробки

Широко розсунула ніжки: майже оголена Тіна Кароль показала справжній рай холостяків

Все новости

Варто відзначити, що учасниця другого сезону шоу "Холостячка" Злата Огневич одна з яскравих і сліпучих представниць українського шоу-бізнесу яка володіє шикарною зовнішністю ідеальною фігурою і солодким і водночас найсильнішим вокалом.

Нещодавно Інформаційний портал Новинар розповідав що чарівна красуня Тіна Кароль змусила серця фанатів битися частіше новим відвертим фотознімком.

Також повідомляв Новинар що суперблондинка Оля Полякова захопила шанувальників новим знімком де позувала в мокрому купальнику.

Ще ділився Новинар що найкращий друг популярного зоряного сімейства Максима Галкіна і Алли Пугачової розповів які насправді відносини між подружжям вдома.