За які порушення доведеться заплатити величезні штрафи

Як стало відомо нещодавно, що в Україні прийняли закон, згідно з яким за продаж дітям ліків і препаратів без рецепта, передбачається адміністративна відповідальність. Йдеться про це в матеріалі, опублікованому на інформаційному порталі "Закон і бізнес".

Даний закон, згідно з яким заборонено продавати особам які не досягли 14-річного віку лікарські препарати, а також відпускати їх без рецепта, прийнятий був 17 листопада поточного року Верховною Радою України. Таким чином, при порушенні цього Закону, аптекарі зобов'язані будуть заплатити не малі штрафи, суми яких досягають від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Однак, адміністративне стягнення чекати людини буде у випадки повторного продажу протягом року лікарських препаратів дітям і безрецептурних. У таких випадках сума штрафу збільшитися ще більше, тому аптекарі змушені будуть заплатити за дане порушення вже від 100 і до 200 неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян.

Штрафи за продаж і доставку лікарських препаратів дітям, які не досягли 14-річного віку, а також за продаж ліків без рецепта, досягнуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. При повторному ж порушенні сума штрафу складе вже від 300 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Популярні статті зараз

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

+14 та сніг з дощами. В Україні очікується хвиля потепління

Скошений рот та на ногах ледь тримається. Фото Алли Пугачової з Крістіною Орбакайте спантеличило шанувальників, «кривенька стала»

Ледь «піпку» прикрила. Холостячка Злата Огневич у пінній ванні показала всі гладенькі місця, «Златуся, не балуйся»

Все новости

Складатися протоколи про дані порушення будуть уповноваженими особами органів внутрішніх справ, тобто Національною поліцією. А ось розглядатися справи про адміністративні правопорушення, щодо продажу лікарських препаратів дітям і безрецептурних, будуть вже судді міських, районних у місті, районних або міськрайонних судів.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що курс американського долара наближається до рекордних позначок і скільки доведеться віддати за валюту.

Також повідомляв Новинар, що в Україні стрімко зростають ціни на популярні харчові продукти, стало відомо на який овоч різко зметнула ціна.

Ще писав Новинар, що в нашій країні мають намір переглянути вартість продуктів і скільки тепер буде платити за цукор, хліб, соняшникову олію та інше.