Українців попередили про зростання цін на цукор, скільки платитимемо

До кінця поточного року не варто очікувати зниження цін на цукор нижче 27-28 гривень за кілограм. Разом з тим очікується подорожчання даного продукту у зв'язку з величезними витратами на енергоносії. Виробники не зможуть продавати продукти за нижчою вартістю. Інформацією ділиться Agroportal.

В Україні стрімко зростають ціни на популярні продукти харчування. Фахівці говорять про подорожчання соняшникової олії, хліба і хлібобулочних виробів, а тепер подорожчає і цукру всупереч тому, що в нашій країні відзначається відмінний урожай цукрових буряків.

Експерти запевняють, що нижче відпускної ціни, яка встановлена на сьогодні, вже не буде. Чи зможуть цінники зупинитися на позначці 31 гривня за кіло або 35 гривень, передбачити дуже складно. Але ось можна з упевненістю сказати, що нижче 27-28 гривень ціна вже точно не буде.

Разом з подорожчанням цукру очікується і подальше зростання цін на соняшникову олію, незалежно від хорошого врожаю соняшників. Зазначається, вартість олії може зрости на 10%. У листопаді цінники досягли 63 гривень за літр.

Також дорожчатиме і сало. У поточному році вартість даного продукту побила всі рекорди та тепер його ціна перевищує вартість добірної свинини. Фермери стверджують, що тепер тримати свиней стало невигідно, враховуючи подорожчання кормів.

Популярні статті зараз

Яка лялечка: майже оголена Оля Полякова розійшлась на сцені у прозорому вбранні, фанати зомліли

Обвал гривні? Фахівці попередили про значне коливання валют в кінці грудня

Ощадбанк та ПриватБанк віддадуть у приватні руки. Що буде з клієнтами та вкладниками

Зима вступить у свої права. Частину України замете снігом, де чекати хуртовину

Все новости

В Україні цінники на "генеральське" сало досягли 350 гривень за кіло, при тому, що вартість шматків для тушіння становить 80 гривень. При цьому ціни будуть ще більше.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українцям повідомили про підвищення цін на електроенергію, скільки доведеться платити.

Також писав Новинар, що компанія "Нафтогаз" повідомила про зниження цін на блакитне паливо, хто може скористатися знижкою і за яких умов.

Ще Новинар повідомляв, що в Україні стрімко дорожчає популярний овоч, скільки доведеться віддати.